جدیدترین لیست قیمت قلیان در دیجی کالا

All kinds of hookahs

فهرست مطالب

امروزه استفاده از قلیان در دورهمی ها بسیارشدت یافته و انواع قلیان برای استفاده علاقه مندان ساخته شده است. این ساز و کار نیز مانند هر وسیله دیگری دارای قیمت های مختلف با توجه به کاربردش می باشد. در این مطلب در قالب کلی قصد داریم قلیان های مختلف را با یکدیگر بررسی کنیم و جدیدترین لیست قیمت قلیان در دیجی کالا را به شما بدهیم. در این صورت شما می توانید هنگام خرید انواع قلیان اطلاعات بالاتری داشته باشید. با ما در ادامه همراه باشید تا لیست قیمت قلیان در وب سایت مشهوری همچون دیجی کالا را برای شما موشکافی کنیم.

پیشنهاد مطالعه :فواید قلیان کشیدن بر بدن

حتما تا کنون نام قلیان به گوشتان خورده است،این وسیله که جزو تفریحات بسیاری ازجوانان نیز به حساب می آید مانند هر وسیله دیگری ،سازوکارمنحصربه فرد خود را دارد که درادامه با هم به بررسی آن می پردازیم:


1. بدنه قلیان: قلیان شامل چند قسمت اصلی است. بدنه که معمولاً از شیشه، فلز یا چوب ساخته می‌شود، محفظه‌ای است که مواد سوخته شده و دود تولید شده توسط ذغال را در خود نگه می‌دارد.


2. ذغال : قسمت دیگری از قلیان، ذغال است. ذغال به عنوان منبع حرارتی وتنباکو به عنوان سوخت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ذغال با استفاده از جرقه‌های شعله‌ور آتش می‌گیرد و تنباکو که قبلاً آماده شده است، بر روی ذغال قرار می‌گیرد تا در طول زمان زبانه بکشد و دودی تولید شود.


3. لوله قلیان و نیش قلیان:  انواع قلیان ها دارای این بخش هستند برای استنشاق دود ، لوله به بدنه متصل می‌شود. لوله در نهایت با نیش که به دهان قرار می‌گیرد، متصل می‌شود. نیش دود تولید شده را از بدنه به دهان کاربر منتقل می‌کند.


4. مکانیزم تنفس: با استفاده از نیش قلیان، کاربر دود تولید شده را از طریق دهان و سیستم تنفسی خود تنفس می‌کند. دود قلیان می‌تواند در گلو، حنجره، ریه‌ها و به طور کلی سیستم تنفسی عبور کند و سپس تنفس کننده را تحت تأثیر قرار دهد.


انواع قلیان های معروف

قلیان چیست


قلیان‌ها در انواع مختلف و با طرح‌ها و ویژگی‌های متنوعی وجود دارند. در ادامه، به برخی از انواع قلیان‌ها اشاره خواهم کرد:


1. قلیان سنتی: سنتی یا ترکیبی، نوع معمولی قلیان دیجی کالا است که از شیشه، فلز یا چوب ساخته می‌شود. طراحی و زیورآلات آن می‌تواند بسیار متنوع باشد و اغلب به صورت دست‌ساز تهیه می‌شود.شما می توانید قیمت قلیان معمولی دیجی کالا را به راحتی بیابید.


2. قلیان الکتریکی: الکتریکی یا برقی نوعی قلیان است که برای تولید دود از منبع برق استفاده می‌کند. این نوع از انواع قلیان هایی است که معمولاً دارای سیستمی است که با فشار دادن دکمه یا روشن کردن قلیان، عملکرد الکتریکی را آغاز می‌کند.


3. قلیان قابل شارژ: این نوع دارای باتری داخلی است که قابلیت شارژ مجدد دارد. با شارژ کردن باتری، می‌توانید قلیان را چندین بار استفاده کنید بدون نیاز به تعویض باتری.


4. قلیان فویل: قلیان فویل یا آلومینیومی یک نوع قلیان است که در آن از فویل آلومینیومی به عنوان جایگزین شیشه برای ساخت بدنه استفاده می‌شود. این نوع به عنوان یک جایگزین ارزان‌تر و سبک‌تر قلیان سنتی معمولی، محبوبیت بیشتری یافته است.

5. قلیان مینی: قلیان مینی یا کوچک از انواع کوچکتر قلیان‌هاست. طراحی آن معمولاً کوچکتر و جمع و جورتر است که قابلیت حمل و استفاده در مکان‌های محدود را فراهم می‌کند. قلیان مینی برای مسافرت‌ها یا استفاده شخصی محبوب است.

6. قلیان توت فرنگی: قلیان توت فرنگی یا قلیان شیشه‌ای با طراحی شکل و رنگ توت فرنگی است. این نوع از انواع قلیان ها با ظاهری جذاب و شاداب مورد توجه بسیاری از علاقمندان به قلیان قرار می‌گیرد.

7. قلیان خرس:  جالب از بدانید یکی دیگر از انواع قلیان ها ،قلیان خرس یا قلیان حیوانات یک نوع قلیان است که در طراحی آن از تصویر یا ساختار حیوانات مختلف مانند خرس، شیر، آهو و … استفاده می‌شود. این نوع قلیان‌ها علاوه بر عملکرد قلیان، قابلیت جذب توجه و ظاهری جالب را دارند.


به طور کلی، با توجه به نیاز و سلیقه خود، می‌توانید از انواع قلیان‌ دیجی کالا انتخاب کنید. در هر صورت، مهم است که در هنگام استفاده به محدودیت‌ها و راهنمایی تولید کننده یا فروشنده مورد نظر تانتوجه کافی داشته باشید.کارشناسان دوسیب کالا نیز برای پاسخگویی به سوالات شما آماده هستند. همچنین، بهتر است از مواد و ذخیره‌سازی مناسب برای استفاده از قلیان استفاده کنید و از استفاده طولانی مدت و مفرط آن خودداری کنید تا به سلامتی شما آسیبی وارد نشود.

قلیان دیجی کالا


قیمت انواع قلیان به چه مواردی بستگی دارد


قیمت قلیان به چند عامل مختلف بستگی دارد. در ادامه، برخی از این عوامل را برایتان ذکر می‌کنم


1. کیفیت قلیان: معمولاً قلیان‌های با کیفیت بالاتر هزینه‌ی بیشتری دارند. جنس مواد استفاده شده در ساخت، طراحی و کارکرد آنها می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت داشته باشد.


2. برند: یکی دیگر از انواع قلیان ها مدل های برند هستند .قلیان‌های معروف و محبوب اغلب قیمت بالاتری دارند. برندهای معروف تجربه و کیفیت برتری را ارائه می‌دهند و این ممکن است به قیمت آنها افزوده شود.


3. جایگاه بازار: مکان جغرافیایی شما نیز می‌تواند بر قیمت قلیان تأثیر بگذارد. به طور کلی، در مناطقی که استفاده از قلیان مرسوم است، قیمت بیشتری پیدا می‌کنید. همچنین، تعداد فروشگاه‌ها و موجودی قلیان در منطقه نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد.


4. لوازم جانبی: قیمت قلیان ممکن است با توجه به لوازم جانبی اضافی که همراه با آن عرضه می‌شود، متغیر باشد. برخی قلیان‌ها همراه با کیسه حمل، لوله قلیان، کمربند زیبایی و … عرضه می‌شوند که می‌تواند قیمت را افزایش دهد.


به علاوه، قیمت قلیان توسط عوامل محلی نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. این شامل شرایط بازار محلی، رقابت و عرضه و تقاضا در منطقه شما است.
همچنین، میزان مالیات و عوارض ممکن است بر قیمت تأثیر بگذارد. در برخی مناطق، مالیات‌ها و عوارض اضافی در مورد قلیان و محصولات تنباکویی اعمال می‌شود که می‌تواند قیمت را افزایش دهد.
در نهایت، حضور واسطه‌ها و فروشگاه‌ها نیز می‌تواند تأثیری بر قیمت داشته باشد. در برخی موارد، می‌توانید مستقیماً از سازندگان یا تولیدکنندگان خریداری کنید که ممکن است باعث کاهش قیمت شود، اما وجود واسطه‌ها و فروشگاه‌ها معمولاً قیمت را افزایش می‌دهد.

مزایای قلیان

لیست قیمت قلیان ها در خرداد 1402

با توجه به عدم ثبات بازار باید ذکر کنم که قیمت های زیر فقط برای اطلاعات عمومی خوانندگان مطلب است و بعد از خرداد قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

قیمت قلیان معمولی دیجی کالااز 500 تومان به بالا
قیمت قلیان برنجیاز 1 میلیون تومان به بالا
قلیان چوبیاز 350 هزار تومان به بالا
قلیان الکترونیکاز 400 هزار تومان به بالا
قلیان شیشه ایاز 1میلیون 200 هزار تومان به بالا

پیشنهاد مطالعه : چگونه قلیان نو را طعم دار کنیم

سخن پایانی


به طور کلی دانستن جدیدترین قیمت انواع قلیان ها می تواند به شما در خرید بهتر و تصمیم گیری کمک کند. در این مقاله سعی کردیم که ویژگی های یک قلیان مناسب را به شما گفته باشیم و به شما در تخمین قیمت انواع قلیان کمک کرده باشیم. تیم دوسیب کالا انواع بهترین قیمت های موجود در بازار را در ارتباط با انواع قلیان ها عرضه می کند. می توانید با مراجعه به صفحه محصولات دوسیب کالا از انواع قلیان ها دیدن فرمایید و سفارش خود را تنها با یک کلیک نهایی کنید.


سوالات متداول


آیا قیمت قلیان دیجی کالا همیشه ثابت است؟
قیمت قلیان ها با توجه به ویژگی های آنها متغیر است و انواع قلیان ها قیمت های متفاوتی دارند.ما سعی داشتیم جدیدترین قلیان ها و قیمتشان را برایتان قرار دهیم.


تیم دوسیب کالا مشاوره قبل از خرید دارد؟
بله شما می توانید با استفاده از شماره تلفن های موجود در وب سایت ما با ما ارتباط داشته باشید و از پشتیبان ها مشاوره های لازم را دریافت کنید.


قیمت قلیان ها به چه مواردی بستگی دارد؟
در مطلب درج شده به طور مفصل به شما توضیح دادیم که قیمت قلیان دیجی کالا به چه مواردی بستگی دارد. با خواندن آن قسمت می توانید متوجه ارتباط مستقیم قیمت انواع قلیان با ویژگی های شان شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زغال قلیان الجمیرا خودسوز

قیمت اصلی تومان350,000 بود.قیمت فعلی تومان240,000 است.

تنه قلیان برنجی ورقی یک قپه کوچک

قیمت اصلی تومان310,000 بود.قیمت فعلی تومان269,000 است.

شیشه قلیان کویتی پرکار متوسط

قیمت اصلی تومان95,000 بود.قیمت فعلی تومان82,000 است.

سری قلیان سیلیکونی نری – سبز

قیمت اصلی تومان145,000 بود.قیمت فعلی تومان110,000 است.

آب نی گردویی بلند

قیمت اصلی تومان25,000 بود.قیمت فعلی تومان18,000 است.
سبد خرید
خانه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من