ارسال کاملا رایگان !...در سبد خرید خود حداقل سه تعداد محصول قرار دهید تا سفارش شما بدون دریافت هزینه ارسال شود ...

شرایط فروش عمده !...اگر عمده فروش و همکار یا کافه و رستوران دار هستید حتما با ما تماس بگیرید. تلفن 05133494413

انواع طعم های قلیان تنباکو

انواع طعم های قلیان تنباکو

فهرست مطالب

امروزه طعم های قلیان انواع زیادی دارند و در طعم ها و عطر های رنگارنگ ، تقریبا از هر میوه ای که بخواهید در بازار وجود دارند؛ تنباکوهای سبک با بسته بندی روشن و تنباکوهای سنگین با بسته بندی هایی به رنگ تیره مشخص می شوند، برای سبک کردن تنباکوهای سنگین میتوان آن ها را با تنباکوهای سبکی مانند نعناع مخلوط کرد .

تنباکو : نام تنباکو به برگ‌های خشک و بریده شدهٔ این گیاه هم گفته می‌شود. مصرف اصلی این گیاه تدخین دود حاصل از سوزاندن برگ های خشک آن است که دارای نیکوتین است .

تنباکو سنگین و سبک دو دسته اصلی طعم های قلیان هستند. سبک و سنگین بودن قلیان یعنی میزان احساس بعد از مصرف آن ، زیرا بعضی ها احساس شادابی و سر حالی دارند و بعضی دیگر احساس سردرد و سر گیجه می کنند و فشار خونشان به اصطلاح پایین می آید.

تنباکوهای سبک با بسته بندی روشن و تنباکوهای سنگین با بسته بندی هایی به رنگ تیره مشخص می شوند، برای سبک کردن تنباکوهای سنگین میتوان آن ها را با تنباکوهای سبکی مانند نعناع مخلوط کرد.

انواع طعم های تنباکو سنگین کدامند؟

تنباکو خوانسار تنباکوی اصلی است که بدون هیچ گونه مواد افزودنی و اسانس استفاده می شود که از قدیم این نوع تنباکو در ایران رایج بوده است . این تنباکو سنگین با دود کم و گیرایی بالایی می باشد.

نحوه استفاده تنباکو خوانسار

نحوه مصرف تنباکو خوانسار به صورت خشک به این صورت است که باید توتون را برای چند ثانیه زیر آب بگیرید و بعد آن را فشار دهید تا آب آن کاملا خارج شود. بعد از این کار میتوانید تنباکو را در سری قلیان قرار داده و با ذغال داغ از آن استفاده کنید.

طعم های تنباکو سنگین و گرم

تنباکو نارگیل :

 طعمی سنگین، گرم و حرفه ای به حساب می آید. از این طعم در ترکیب با طعم شیر استفاده می کنند که ترکیبی سنگین و شیرین به وجود می آورد. در این طعم از عصاره ی میوه ی نارگیل استفاده شده که عطر و طعم شیرین نارگیل را داراست. همچنین این تنباکو گرم محسوب می شود.

تنباکو دو سیب آلبالو :

تنباکو دوسیب آلبالو از بهترین ترکیب های تنباکو های سنگین می باشد که علاوه بر طعم خوب، بوی فوق العاده ای نیز دارد. تنباکوهای ترکیبی زیادی در شرکت های مختلفی تولید میشوند . اما هیچ کدام مثل یک تنباکو ترکیبی سنگین و گرم مانند تنباکو دو سیب آلبالو که حس اصیل بودن خاصی داشته باشد نمی شود .

تنباکو پرتغال انبه آلبالو:

پرتغال انبه آلبالو یک میکس قوی و سنگین برای طرفداران تنباکو های سنگین می باشد . این تنباکو سنگین از جمله تنباکو هایی است که طعم ترکیبی و عطر دلنشین آن ، حس و بوی خوبی را در اطراف گسترش می دهد. این تنباکو سنگین و گرم است و یکی ار بهترین گزینه ها می باشد .

تنباکو دارچین :

 این طعم به علت طعر و طعم خوشی که دارد بسیار مناسب از و فضا را با عطر خوش دارچین پر میکند. به علت سنگینی و گرمی این طعم با طعم های دیگر مانند آدامس، پرتقال، یخ و… ترکیب می شود. این طعم به تنهایی می تواند برای علاقه مندان به طعم های سنگین و گرم بسیار لذت بخش باشد .

تنباکو انگور سیاه :

 این تنباکو در دسته طعم های سنگین و گرم قرار می گیرد. تنباکو انگور یکی از تنباکوهایی است که ظرفیت بسیار بالایی برای میکس کردن با طعم های دیگر دارد و شما می توانید به صورت دلخواه این تنباکو را با طعم های دیگر به صورت ترکیبی استفاده کنید. این تنباکو عطر و بوی انگور سیاه را در فضا پخش می کند و طعم آن نیز مانند انگور سیاه، شیرین . دلنشین است و طعم طبیعی انگور از آن حس می شود.

تنباکو دو سیب :

 دوسیب جز طعم های خیلی سنگین تنباکو می باشد که طرفداران بسیار زیادی بین دوستداران قلیان دارد، همچنین تنباکو دوسیب از بهترین و اصیل ترین طعم های تنباکو می باشد . در رابطه با محبوب ترین طعم تنباکو ، تنباکو دو سیب ، توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

تنباکو گریپ فروت ،هلو بربری :

گریپ فروت بلوبری یکی از بهترین میکس های تنباکو قلیان، می باشد. این میکس سبک و گرم بوده و دارای طعمی بسیار خوشایند است. ترکیب تنباکو گریپ فروت بلوبری ترکیبی جدید در این زمینه محسوب می شود.

تنباکو انگور سیاه ، نعنا :

طعم انگور به همراه عصاره ی طبیعی نعنا می باشد. در این تنباکو هم طعم خنکی نعنا به تنباکو انگور سیاه اضافه شده و هم از میزان سنگینی و گرمی طعم انگور کاسته است و ترکیبی بسیار مناسب و دلچسب به وجود آورده است. تنباکو انگور سیاه نعنا طعمی شیرین و خنک به همراه گرمی انگور ، سبکی نعنا و همچنین سنگینی انگور می باشد که در کل این طعم را در دسته تنباکو های سنگین قرار داده است.

تنباکو بلوبری ،طالبی

تنباکو بلوبری طالبی جز تنباکو های سنگین و گرم و بشدت خوش بو و خوش طعم می باشد.

تنباکو هلو، انبه ، بلوبری :

تنباکو بلوبری انبه هلو یک میکس از سه طعم محبوب تروی می باشد که پایه آن بلوبری و در کنار آن از طعم و عطر دلپذیر انبه و هلو استفاده شده است.

تنباکو مارکویا انبه :

یک ترکیب میوه ای شیرین و گرم از برند تروی می باشد. این طعم ترکیب دو میوه استوایی و گرم ماراکویا یا میوه گل ساعتی و انبه می باشد. طبع این ترکیب گرم محسوب شده و در دسته تنباکو های نسبتا سنگین قرار دارد. کسانیکه به طعم های شیرین و گرم علاقه دارند، این تنباکو برای آنها بهترین گزینه است.

این مطلب را هم بخوانید: درباره تنباکو برازجانی و خوانساری

تنباکو پرتغال هلو:

تنباکو پرتقال هلو یک محصول با کیفیت و پرفروش از ترکیب تنباکو دوس داشتنی پرتقال و هلو می باشد . این تنباکو با رایحه هلو فضا را عطراگین میکند.

تنباکو بلوبری انگور :

ترکیب طعم های انگور و بلوبری می باشد که هر دو طعم از طعم های شیرین و مطلوب به شمار می آیند. طعم بلوبری طعمی ملایم با عطری خوشایند است و انگور نیز طعمی شیرین با عطر و طعم انگور می باشد که ترکیب آن با بلوبری طعمی شیرین و سنگین به وجود می آورد. طعم گرم انگور با اندک خنکی طعم بلوبری ترکیبی خوشایند و مناسب می باشد.

تنباکو انگور سیاه خامه:

یک ترکیب طعم های سنگین و گرم است. ترکیب طعم های انگور که شیرین و گرم و سنگین می باشد با عصاره ی طعم خامه که چاشنی خوش طعم تنباکو های شیرین می باشد. این ترکیب در کل سنگین حساب می شود و در دسته تنباکو های گرم قرار دارد. عصاره ی خامه در هر ترکیبی باعث خوش طعم شدن، ملایم شدن و لطافت خاصی به ترکیب می بخشد.

تنباکو انبه :

تنباکو انبه یکی از خوش طعم ترین تنباکو های گرم محسوب می شود. اگر به طعم های گرم و سنگین علاقه مند هستید این تنباکو گزینه ی خوبی برای شما می تواند باشد. تنباکو انبه تروی طعمی خوشایند و گرم برای شما به ارمغان می آورد که در عین حال سنگینی و ملایمت دلپذیری را داراست.

تنباکو آدامس دارچین :

هیچ تنباکویی مثل یک تنباکو ترکیبی سنگین و گرم که حس دلنشین و خوشایند خاصی داشته باشد که از آدامس و دارچین  درست شده باشد نمی شود . تنباکو آدامس دارچین از بهترین ترکیب های تنباکو های سنگین می باشد که علاوه بر طعم خوب، بوی فوق العاده ای نیز دارد.

تنباکو هلو :

تنباکو هلو تروی از جمله تنباکو هایی است که بانوان به آن خیلی علاقه دارند و در بین مردان نیز محبوبیت خاصی دارد . تنباکو هلو یک تنباکو سنگین با طبع گرم هست که همین امر باعث میشود تا کسانی که یک تنباکو سنگین و خوشبو میخواهند این تنباکو را انتخاب کنند.

تنباکو آلبالو :

تنباکو آلبالو یک تربه لذت بخش از یک طعم سنگین و گرم . تنباکوی آلبالو تروی عطر بسیار لذت بخشی دارد و لازم به ذکر است که طرفداران پروپاقرصی دارد. همچنین آلبالو بخاطر طعم و بوی خوبش همیشه با طعم های سنگین ترکیب میشود تا تجربه بهتری را خلق کند.

تنباکو طالبی :

تنباکو طالبی یکی از طعم های جالب و هیجان انگیز است . همانطور که میدانید طالبی یکی از خوشبو ترین میوه های موجود است و از تنباکو های بسیار خوشبو و سنگین است.

تنباکو بلوبری گوآوا :

 تنباکو بلوبری گوآوا  یک ترکیب خاص و استثنایی از دو طعم جذاب و گرم هست . ترکیب این دو طعم تنباکو طعمی استوایی بوجود می آورد و برای دوستداران تنباکو های سنگین و گرم ، انتخابی کاملا مناسب است.

تنباکو دو سیب دارچین :

این تنباکو سنگین با ویژگی های دوس داشتنی سیب و بوی آرامش بخش دارجین ، یکی از گزینه های بسیار خوب برای علاقه مندان به تنباکو های سنگین با طبع گرم می باشد.

انواع طعم های تنباکو سنگین و خنک

تنباکو دوسیب یخ :

تنباکو های سیب و ترکیب های تنباکو سیب همیشه محبوب بوده اند . زیرا خوش طعم، سنگین و خوش بو هستند . حال بعضی از افراد بخاطر سنگین بودن این طعم نمیتوانند آنرا مصرف کنند. تنباکوی سیب یخ کمی این سنگینی را کاهش داده و طعم محبوب دوسیب رو برای همه افراد قابل استعمال کرده است.

تنباکو هندوانه انگور یخ :

یک ترکیب مناسب و پرطرفدار از طعم های سبک و سنگین می باشد. این ترکیب دارای عصاره ی انگور که طعمی سنگین و گرم محسوب می شود است که با عصاره ی هندوانه و یخ بسیار معتدل و خوشایند می شود. چرا که تنباکو هندوانه سبک و خنک است. همچنین چاشنی طعم یخ این ترکیب را کامل کرده است و تنباکو هندوانه انگور یخ را در دسته تنباکو های نسبتا سنگین قرار داده است.

تنباکو طالبی انگور یخ :

 ترکیب طعم های طالبی که طعمی گرم و نسبتا سنگین محسوب می شود با انگور یخ می باشد. طعم طالبی به تنهایی طعمی شیرین با عطر میوه طالبی به همراه عصاره ی طالبی می باشد که ترکیب آن با تنباکو انگور یخ، اندکی به سنگینی این تنباکو اضافه میکند اما همچنان در دسته تنباکو های نسبتا سنگین و نه سنگین به حساب می آید.

تنباکو انگور یخ :

یک ترکیب مناسب و پرطرفدار از طعم های سبک و سنگین می باشد. این ترکیب دارای عصاره ی انگور که طعمی سنگین و گرم محسوب می شود است همراه با چاشنی طعم یخ که طعمی خنک و ترکیب دومی سبک است، خنکی خاصی به طعمی گرم بخشیده است. در کل این تنباکو طعمی نسبتا سنگین مایل به سبک محسوب می شود. با وجود طعم طبیعی عصاره ی انگور در تنباکو انگور یخ ، کیفیت را برای استفاده کنندگان از این تنباکو به ارمغان می آورد. البته باید توجه داشته باشید تنباکو هایی که با یخ ترکیب می شوند کمی از طعم آنها کاسته میشود .

تنباکو هلو نعنا :

تنباکو هلو نعنا تنباکویی سنگین است که با ترکیب هلو و نعنا ، یک تنباکو خوش بو ، سنگین و خنک ایجاد میشود.

تنباکو هلو یخ :

هلو یخ از جمله تنباکو هایی است که بانوان به آن خیلی علاقه دارند و در بین مردان نیز محبوبیت خاصی دارد . تنباکوی هلو یخ یک تنباکو سنگین با طبع گرم میباشد که ترکیب شدنش با یخ باعث شده تا حس خنکی عمیقی ایجاد کند . که همین امر باعث میشود تا کسانی که یک تنباکو سنگین و خنک خوشبو میخواهند این تنباکو را انتخاب کنند.

انواع طعم های تنباکو سبک

تنباکو شکلات تمشک :

ترکیب دو طعم شیرین و سبک شکلات و تمشک می باشد که بسیار ترکیب خوش عطر و طعمی به وجود آورده است. شکلات و تمشک هر دو طعم شیرین محسوب می شوند، اما شکلات گرم و تمشک خنک است که در این ترکیب به صورت مکمل برای یکدیگر عمل می کنند. این طعم در دسته تنباکو های نسبتا سبک قرار دارد اما در عین حال سنگینی خاص خود را داراست.

تنباکو آدامس :

یک طعم بسیار شیرین و فانتزی می باشد که شیرینی آن بسیار ملایم و دلنشین است. همچنین این تنباکو دارای عطر خوشایند و خنک مایل به گرم آدامس را دارد که باعث آزار دیگران نمی شود. تنباکو آدامس برند تروی در دسته تنباکو های سبک قرار دارد و می توانید مدت زیادی از آن استفاده کنید. همچنین این تنباکو برای ترکیب با تنباکوهای دیگر به میزان دلخواه بسیار مناسب است. ترکیب این طعم با طعم هایی مانند نعنا، بلوبری، دارچین و… بسیار مناسب می باشد.

تنباکو شکلات :

یک طعم منحصر به فرد با عصاره ی کاکائو می باشد. در این تنباکو از عصاره ی طبیعی کاکائو استفاده شده و عطر و طعم شکلات را در فضا پخش می کند. این طعم بسیار شیرین و دلنشین می باشد و طعمی گرم محسوب می شود. اما در دسته تنباکو های نسبتا شبک قرار دارد سنگینی اندک دارد. از این تنباکو می توانید به صورت ترکیبی با طعم های دلخواه دیگر نیز استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

تنباکو بلوبری پرتغال :

 تنباکو بلوبری پرتقال یک تنباکو خاص از ترکیب تو طعم محبوب بلوبری و پرتقال است . ترکیب این دو طعم میتواند طعمی سبک و گرم را به شما القا کند . تنباکو پرتقال یک تنباکو سبک با رایحه خوب و خنک یکی از طعم های پایه و مناسب است که باب میل خیلی از طرفداران قلیان می باشد . پرتقال بیشتر بعنوان طعم پایه برای ترکیب با سایر طعم ها استفاده میگردد.

تنباکو پرتغال دارچین :

تنباکو پرتقال دارچین تنباکویی بر پایه پرتقال که خود با رایحه خوب و خنک یکی از طعم های پایه و مناسب است که باب میل خیلی از طرفداران قلیان می باشد . ترکیب پرتقال و دارجین میتواند یک تنباکو سبک و گرم با عطر دارچین ایجاد کند که خود به نحوی جالب است.

برای اطلاع از قیمت تنباکو دیجی کالا مناسب ترین گزینه است که کلیه محصولات دوسیب کالا را نیز شامل می شود

تنباکو بلوبری خامه :

 تنباکو بلوبری خامه یکی از خوش طعم ترین تنباکو های گرم است. ترکیب بلوبری و خامه از جمله تنباکوهای سبک و گرم محسوب می شود که یک طعم خوشایند و دلپذیر به وجود آورده است. تنباکو بلوبری خامه تروی طعمی ملایم با عصاره ی بلوبری که دارای عطری دلنشین می باشد و با خامه که یک چاشنی مکمل است ترکیب شده است.

تنباکو آدامس بادکنکی نعنا خامه :

یک طعم ترکیبی بسیار ملایم و دلنشین می باشد. شیرینی تنباکو آدامس بادکنکی به همراه خنکی و تندی نعنا همراه با طعم ملایم و آرامش بخش خامه ترکیب بسیار مناسبی را به وجود آورده است. تنباکو آدامس بادکنکی نعنا خامه یک طعم سبک و متعادل به حساب می آید.

تنباکو نعنا : 

تنباکو نعنا ( نعناء ) طعمی است بسیار خنک و سبک . این تنباکو حس خیلی جالب و خوبی را در دهان شما پخش میکند . خرید تنباکو نعنا یک انتخاب خوب برای ترکیب جدا می باشد . البته باید بدانیم که تنباکو نعنا بهترین طعمی است که بعنوان ترکیب دوم در تنباکو ها برای خنکی استفاده میگردد.

تنباکو پرتغال نعنا :

تنباکو پرتقال نعنا یکی از صمیمی ترین ترکیب های تنباکو است . این طعم سبک بودن پرتقال و خنکی نعنا را به همراه دارد.

تنباکو پرتغال کولا :

تنباکو پرتقال کولا از جمله طعم های فانتزی سبک ، خنک و جالب است که ترکیبی از پرتقال و نوشابه کوکا می باشد.

تنباکو شیر :

 تنباکو شیر طعمی متفاوت از تنباکو با اسانس و طعم شیر می باشد. در این تنباکو از عصاره شیر طبیعی استفاده شده و دارای مزه و بوی شیر طبیعی می باشد. تنباکو شیر به تنهایی نسبتا سبک به حساب می آید و قابلیت فراوانی برای ترکیب با دیگر تنباکو ها دارد و محمل بسیار خوبی به حساب می آید.

تنباکو آلو آدامس :

تنباکو  آلو آدامس یکی از ترکیب های خوش طعم تنباکوی تروی می باشد. وجود عصاره ی آلو و ترکیب آن با طعم آدامس طعمی گرم با وجود خنکی آدامس، برای شما تجربه ی جدیدی به ارمغان می آورد. این تنباکو در کل سبک و گرم محسوب می شود اما وجود عصاره ی آدامس در آن گرمی آنرا خنثی نکرده و طعمی خوشایند به وجود می آورد.

تنباکو تمشک :

تنباکو تمشک طعمی بسیار دلنشین با رایحه ای ملیح و جالب طعم تمشک می باشد که اخیرا طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. تمشک در دسته تنباکوهای نسبتا سبک قرار میگیرد و ذاتا خنک محسوب می شود.

تنباکو هندوانه :

این تنباکو طعمی خوشایند و سبک مزه هندوانه دارد. همچنین می توانید این تنباکو را به تنهایی و با ترکیب دلخواه با تنباکو های دیگر استفاده کنید.

انواع طعم های تنباکو سبک و خنک

تنباکو موهیتو :

تنباکو موهیتو یکی از طعم های خنک و پرطرفدار دوست داران قلیان می باشد. موهیتو جزو طعم های خنک و سبک در میان تنباکوها به شمار می آید که اخیرا طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در اصل موهیتو نوعی نوشیدنی گازدار می باشد که از ترکیب آب گازدار، برگ نعنا، شکر و آبلیمو تهیه می شود که نوعی نوشیدنی کوبایی می باشد.

تنباکوی لیمو نعنا :

تنباکو لیمو نعنا که از اسم آن نیز مشخص است ترکیب لیمو با عصاره نعنا می باشد که ترکیبی بسیار خوش طعم می باشد. این تنباکو در دسته تنباکوهای سبک و خنک قرار می گیرد.

تنباکو بلوبری یخ :

تنباکو بلوبری یخ یکی از خوش طعم ترین تنباکو هایی است که طعم یخ آن حس خوشایندی را ایجاد میکند.

تنباکو طالبی یخ :

ترکیب طعم های طالبی که طعمی خنک و نسبتا سبک محسوب می شود با چاشنی یخ می باشد. طعم طالبی به تنهایی طعمی شیرین با عطر میوه طالبی به همراه عصاره ی طالبی می باشد که چاشنی یخ در آن خنکی خاصی به آن بخشیده است.این ترکیب نسبتا سبک بوده و در دسته طعم های خنک تنباکو قرار دارد.

تنباکو فانتستیک یخ :

تنباکو  گرمی فانتستیک یخ یکی از تنباکو های خنک و خوش طعم برند تروی می باشد. این تنباکو یک طعم سبک و خنک محسوب می شود و وجود عصاره ی آدامس در آن خنکی آنرا مطلوب تر کرده و طعمی خوشایند به وجود می آورد.

تنباکو بلوبری گوآوا یخ :

تنباکو بلوبری گوآوا یخ  یک ترکیب خاص و استثنایی از دو طعم جذاب و گرم هست که با یخ ترکیب شده و یک طعم استوایی خنک و هیجان انگیز را درست میکند که شدیدا مناسب روز های گرم است  . ترکیب این دو طعم تنباکو طعمی استوایی و خنک بوجود می آورد و برای دوستداران تنباکو های سبک و نسبتا گرم ، انتخابی کاملا مناسب است.

تنباکو دارچین یخ :

 تنباکو دارچین یخ به دلیل محبوبیت زیاد دارچین در عطر آن ساخته شده . ازین رو که بعضی افراد بخاطر گرمی این طعم نمیتوانستند آنرا استعمال کنند اما عطر آن را دوس داشتند ، با یخ ترکیب شده تا همه بتوانند از آن استفاده کنند و از قلیان خود لذت ببرند.

تنباکو پرتغال یخ :

تنباکو پرتقال یخ  یک طعم سبک و خیلی خنک است .  این تنباکو تمام ویژگی های اصلی تنباکو پرتقال را دارد.

تنباکو کولا یخ :

یک طعم فانتزی جالب و بسیار خنک است . طعم کوکا کولای آن با یخ ترکیب شده و خاطره یک نوشابه تگری را زنده میکند البته اینها تبلیغات است و هیچ چیز جای یک نوشابه تگری را نمیگیرد.

سخن آخر

انواع طعم های سبک تنباکو از طرفداران بسیار زیادی در میان افراد قلیانی برخوردار است. سوزاندن و کشیدن این نوع تنباکوها چندان کار سختی نبوده و باعث افت فشار و یا سرگیجه نمی‌شوند. در حال حاضر تنباکویی که در بیشتر سفره خانه ها و گروه ها استفاده می‌شود از نوع میوه‌ای است . اگر بخواهیم ضرر را از جنبۀ آسیب به ریه ها و ضرر های شیمیایی بررسی کنیم ، نمی توان گفت که تنباکوهای سبک ضرر ندارد. تفاوت چندانی میان این دو نوع تنباکو وجود ندارد. همان مواد شیمیایی، افزودنی ها و رنگ های خوراکی در تمام این،تنباکوها سلامتی شما را به خطر می اندازد .جهت مشاهده انواع تنباکو و لیست انواع قیمت قلیون کلیک کنید.

کدتخفیف 20 هزارتومانی سبد خرید دوسیب کالا فقط برای همین امروز...(همین الان خریدتو انجام بده و از تخفیف استفاده کن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تنه قلیان برنجی ریختنی سه سیب بلند

قیمت اصلی تومان1,800,000 بود.قیمت فعلی تومان1,350,000 است.

طبق سری سنگی آبداده

قیمت اصلی تومان90,000 بود.قیمت فعلی تومان65,000 است.

قلیان کامل سالار مدل اپل طلایی

قیمت اصلی تومان510,000 بود.قیمت فعلی تومان290,000 است.

شیشه قلیان تراش الوان جوهری سبز و زرد

قیمت اصلی تومان198,000 بود.قیمت فعلی تومان188,000 است.

سر عربی عکس دار ماده

قیمت اصلی تومان90,000 بود.قیمت فعلی تومان60,000 است.
سبد خرید
خانه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من