چگونه قلیان نو را طعم دار کنیم؟

قلیان

فهرست مطالب

قلیان نو به خصوص اگر جنس آن چوبی باشد طعمی ندارد و یا طعمی تلخ دارد باید طعم دار شود یا به اصطلاح آب بندی شود. منظور از طعم دار کردن قلیون این است که حتی زمانی که قلیون شماروش نیست عطر و بویی از تنباکو داشته باشد حالا چگونه قلیان نو را طعم دار کنیم؟ یا طعم دار کردن قلیان چوبی و یا چگونه قلیان چوبی نو را طعم دار کنیم؟ سوالاتی است که در ذهن کاربر ایجاد می شود . باید گفت در قلیون چوبی نو، آب بندی  یکی از موارد مهم در آماده کردن یک قلیان خوب است.

مطالعه بیشتر : آیا دود کردن اسپند واقعا فایده دارد؟

چگونه قلیون چوبی نو را طعم دار کنیم؟

قلیان نو برای این کار می توان  یک تکه پارچه را بکار برد. در شروع باید پارچه را به اندازه مناسب برش داد و سپس آن را نم دار کرده و بعد باید به دور پایه قلیان و دیگر قسمت ها پیچانده شود. در بعضی از سفره خانه ها یا کافی شاپ ها که قلیون آماده می کنند بعضی وقت ها  جای پارچه نم دار از یک تکه ورق فویل (آلومینیوم)  جهت آب بندی استفاده می گردد که با این کار بوی چوب قلیان کاملا از بین می رود.

روش دومی نیز برای طعم دار کردن قلیون وجود دارد میتوانید عصاره تنباکو را در آب بدست بیاورید (غلیظ باشد) و به طور مستقیم به داخل تنه قلیون ریخته تا بوی تنه قلیون از بین رفته و قلیون اب بندی شود .

طعم دار کردن قلیان

چگونه تنه قلیان را طعم دار کنیم؟

بعد از اینکه یک قلیان چوبی مناسب تهیه کردیم و نیز قبل از آماده و چاق کردن قلیان، باید آن را آب بندی نماییم، چون قلیونی که طعم دار نیست کام خوبی ندارد و دیر آماده و چاق می شود. پس بهتر این است در هنگام کشیدن قلیان، وقتی که می خواهید مزه بهتری احساس کنید،  یک نوع تنباکو را بکار ببرید. برای طعم دار کردن تنه قلیان نیز باید از پارچه نمدار یا کاملا خیس استفاده نمایید و آن را به دور تنه بپیچید. البته بعضی اوقات به جای پارچه خیس از فویل آلومینیومی نیز استفاده می شود.

برای بررسی جدیدترین لیست قیمت خرید انواع قلیان کلیک کنید.

گروه مهر صنعت تولید کننده بهترین نوع زغال فشرده و همچنین نصب و راه اندازی خط تولید زغال فشرده را به بهترین نحو و با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز در جهت متقاضیان عزیز گام بر می دارد. بنابراین برای تهیه زغال مرغوب به گروه مهر صنعت مراجعه نمایید.

برای تهیه همه جور قلیون دیجی کالا می تونه منبع خوبی برای یک خرید اینترنتی باشه .

فروشگاه دوسیب کالا

اینیستاگرام دوسیب کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سری قلیان رنگی مادگی بزرگ

رنگبندی چند رنگ
قیمت اصلی تومان45,000 بود.قیمت فعلی تومان30,000 است.

شیشه قلیان عدسی پرکار متوسط

قیمت اصلی تومان95,000 بود.قیمت فعلی تومان70,000 است.

جازغالی سرسیلیکونی قلیان

سفید
رنگبندی چند رنگ
طلایی
تومان70,000تومان85,000
[diginasim_offer_moment]

قلیان کامل سالار مدل النا سفید

قیمت اصلی تومان230,000 بود.قیمت فعلی تومان160,000 است.
سبد خرید
خانه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من